O firmie

Pracownia projektowa „GOYA” Sławomir Gierliński została założona w 2001r. (23.03.2001r.) w Kórniku k/Poznania. Wykonujemy projekty wielobranżowe budowlane i wykonawcze, opinie i ekspertyzy techniczne, przeglądy budynków (roczne, pięcioletnie), certyfikaty energetyczne, kosztorysy wielobranżowe.

Pracownia wykonuje projekty nowe, rozbudowy i przebudowy różnego rodzaju obiektów, projekty remontów i wnętrz budynków istniejących, adaptacje projektów gotowych.

Pracownię tworzy młody zespół projektowy z wysokimi kwalifikacjami, doświadczeniem, elastyczny w konstruowaniu i optymalizujący rozwiązania projektowe.

Proponujemy również usługi w zakresie nadzoru autorskiego, inwestorskiego, kierowania budową oraz doradztwo techniczne w zakresie budownictwa lądowego.

Posiadamy doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu inwestycji począwszy od przekształacania i podziału gruntów na działki, uzbrajaniu terenu, obsługę formalno-prawną, wykonaniu projektów wielobranżowych, kosztorysowaniu, nadzorowaniu i rozliaczaniu całej inwestycji.

Posiadamy również kilkunastoletnie doświadczenie w nadzorowaniu i projektowaniu obiektów wieżowych telefonii komórkowej wraz z obsługą formalno-prawną i uzyskniu wszelkich niezbędnych uzgodnień i pozwoleń.

Pracownia współpracuje z projektantami branży elektrycznej, instalacji sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji, geodetami, geologami, konserwatorem zabytków, archeologiem i innymi specjalistami.